Търси
АДМИНИСТРАТОР ОБЩЕСТВЕНИ ПОРЪЧКИ

валидна до 31.01.2019

Търсим за наш клиент фирма за медицинско консумативи и оборудване

Търсим опитен и организиран специалист, който има умения за работа с голям обем от документи. Ако ВИЕ сте внимателни и пендантични към детайлите; умеете да спазвате крайни срокове и сте добър координатор на документи и хора, моля изпратете ни ваша работна автобиграфия и актуална синмка на електронната ни поща.

Предлагаме Ви стабилна работна среда, в която да използвате ефективно своите умения и знания, трудов договор със срок на изпитване 6 м, ваучери за храна, пълно осигуряване, работа от понеделник до петък с работно време от 8.30 до 17ч. Годишно се осъществяват около 30-35 търга. Местоположение на офиса ж-к Младост 1

Основни задължения:

Подготовка на резюмета за необходимите административни документи по обявени обществени поръчки

Прецизна подготовка на административната част от документите за тръжни процедури /без продуктови и ценови документи/.

Спазване на срокове за подаване на тръжни документи.

Кореспонденция с административни специалисти от медицински заведения във връзка със специфични допълнителни изисквания към документите по ЗОП.

Работа с нотариуси и куриери.

Текущ и последващ контрол по цялостното комплектоване и изпращане на документите за търга.

Основни изисквания:

Опит на подобна позиция поне 1 г по ЗОП или ISO

Подходящо образование

Административни умения;

Организационни умения;

Много добра компютърна грамотност (WORD, EXCEL, INTERNET);

Английски език – добро писмено и говоримо ниво;

Всички кандидатури ще се раглеждат конфеденциално разрешително 2277 от 19.05.2017