Търси
ЛИЧЕН АСИСТЕНТ НА ГЕНЕРАЛНИЯ ДИРЕКТОР

валидна до 30.11.2019

ТЪРСИМ за свой клиент чуждестранно производствено предприятие

ТЪРСИМ опитен личен асистент, който е работил в голяма чужда компания, владее свободно говоримо и писмено английски език на професионално ниво, умее да води бизнес кореспонденция, администрация и координация на цялостния процес на документооборот в компанията, протоколира срещи, прави устни и писмени преводи.

Ако вие притежавате такъв професионален опит и умения, и желаете да работите в сигурна, стабилна и отговорна работна среда, моля изпратете ни вашата автобиография на английски език на електронната ни поща.

Нашият клиент ви предлага сигурно и стабилно работно място, трудов договор с пълно осигуряване, много добро заплащане, социални придобивки.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Преводи и протоколиране при срещи

Водене на бизнес кореспонденция и организация на документооборота на английски и български език

Организиране на работния график на Директора относно срещи, командировки,

Организиране на служебни пътувания, резервация на самолетни билети и хотели

Изготвяне на работни презентации и доклади

Организиране на информационния поток от и към Директора

Други административни задачи

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

ОПИТ НА ПОДОБНА АДМИНИСТРАТИВНА ПОЗИЦИЯ В МЕЖДУНАРОДНА КОМПАНИЯ ПОНЕ 2 Г

ОТЛИЧЕН ПИСМЕН И ГОВОРИМ АНГЛИЙСКИ ЕЗИК професионално ниво

ВИСШЕ ОБРАЗОВАНИЕ

ОТЛИЧНА КОМПЮТЪРНА ГРАМОТНОСТ – MS OFFICE, Интернет и вътрешни мрежи

Качества и умения: организираност, гъвкавост, стриктност, педантичност, административни умения за работа в бизнес среда, общителност, желание за работа на административна позиция.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително № 2277 от 19.05.2017.