Търси
Мениджър автомобилно застраховане

валидна до 31.04.2019

Търсим за свой клиент застрахователен брокер

Мениджър Автомобилно застраховане

Търсим опитен ръководител екип, който умее да организира и разпределя работа в екип „Автомобилно застраховане“. Ако вие притежавате професионален и ръководен в опит автомобилното застраховане и желаете да работите в застрахователен брокер, моля изпратете ни ваша автобиография и актуална снимка на електронната ни пощта.

 НАШИЯТ КЛИЕНТ ПРЕДЛАГА: заплата 1800 нето, трудов договор, осигуряване, работно време от 9 до 18 от понеделник до петък.

Основни служебни задължения:

Управлява екип  от експерти  „Автомобилно застраховане“

Отговаря за обслужването на коорпоративните клиенти

Планира, организира и осъществява контрол върху продажбите и сключените застрахователни полици

Активно следи и анализира портфейла на затсрахователните договори

Договаря специални услович и тарифи с различни застрахователни компании

Участва в срещи с корпоративни клиенти за предлагане на застрахователни продукти

Следи за изпълнението на поетите ангажименти към клинетите и качественото им обслужване

Разрашава своевременно възникнали казуси и проблеми

Подпомага, насочва и мотивира екипа

Изисквания за длъжността:

Висше образование – минимална образователна степен „Бакалавър“

Добро познаване на застрахователния бизнес и застрахователните продукти в сектор „Автомобилно застраховане“

Добър английски език, отлична компютърна грамотност

Качества:  Умение за управление на екипи, умения за продажби и работа с клиенти, организираност, аналитично мислене, административни умения

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.