Търси
Мениджър клиенти за лабораторна техника

валидна до 30,04,2021

Търсим за наш клиент вносител на медицински консумативи и лабораторна техника

МЕНИДЖЪР КЛИЕНТИ за медицинска лабораторна техника

Търсим опитен експерт продажби и маркетинг на апарати за клинична лаборатория, Болничен и Болничен пазар, който умее да управлява продажбите  на няколко марки техника, като  преговаря с доставчици и продава на клиенти.

Ако вие притежавате съответния професионален опит, владеете английски език на добро ниво  писмено и говоримо и желаете да работите в стабилна и сигурна работна среда моля изпратете ни ваша професионална автобиография на електронната ни поща jobs@an-mary.com.

Нашия клиент ви предлага отлично заплащане – основна заплата 2500 нето, трудов договор, пълно осигуряване, ваучери за храна, служебен автомобил, телефон,. Възможности за професионално развитие, посещаване  и обучение директно при  доставчиците на марките.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДАЧИ

Представяне и продажба на лабораторна апаратура в сферата на клиничните лаборатории в болничната сфера и частния пазар.

Поддържане на връзка и преговори с клиенти и достачици от чужбина.

Подготовка на оферти и технически задания за търгове.

Поддържане на връзка с настоящи клиенти и проследяване на продажбите им на месечна база

Представяне на апаратура и участие във въвеждане в експлоацтия и тясна работа със сервизния екип.

Демонстриране на апаратурат пред нови клиенти на живо, по телефон и чрез емайл кампании

Пътува в командировки в страната за посещаване на съществуващи и търсене на нови клиенти.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция поне 1 г в същата или сходна дейност – медицинска лабораторна техника, фармация.

Подходящо образование – техническо и/или биология, химия, медицина, фармация.

Добър английски език, компютърна грамотност, шофьорска книжка, активен шофьор.

Качества и умения: умения за работа с клиенти, продажби и преговори, аналитичност, организираност,  административни умения, екипност, умения за работа с хора, ориентираност към постигане на резултати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.