Търси
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

валидна до 31.05.2019

Търсим за свой клиент счетоводна къща

 ОПЕРАТИВЕН  СЧЕТОВОДИТЕЛ

Търсим опитен оперативен счетоводител, който осчетоводява 10-12 фирми, до оборотна ведомост без ТРЗ.

Ако вие имате опит на подобна позиция, работите добре на компютър, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на електронната поща.

Нашия клиент ВИ Предлага

Заплата 1300-1400 нето

пълно осигуряване,

изпитателен срок 6 м, трудов договор работно време от 9-18 местоположение на работното място бул. България и Гоце Делчев

Възможност за професионално развитие

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Извършване на текущо счетоводно отчитане на стопанските операции;

Съставяне на първични и вторични счетоводни документи;

Осчетоводяване на фактури за доставки и покупки.

Изготвяне на дневници за ДДС

Осчетоводяване на заплати, банка, каса

Осчетоводява готови заплати, Не води ТРЗ

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на позиция  счетоводител поне 2 години, сериозно предимство е опитът в произвоствена компания или счетоводна къща.

Висше или  средно счетоводно образование или икономическо

Компютърна грамотност –счетоводни програми, EXCEL, INTERNET, WORD  Предимство е опит в работа с програма Алгос

Качества и умения: организираност, подреденост, аналитичност, административни умения, общителност и положително мислене.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително № 2277 от 19.05.2017.