Търси
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

валидна до 30.07.2017

Търсим за свой клиент фирма тур оператор

Търсим  оперативен счетоводител, който да може да изготвя първични счетоводни документи, да следи паричните потоци, издава фактури, пише платежни нареждания и да работи под ръководството на счетоводна къща.

Ако вие имате желание да работите на  подобна позиция,  дори и да нямате опит, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на електронната поща. Предлагаме ви стартова  заплата 1000  лева нето,  изпитателен срок 6 м, трудов договор работно време от 9-18 местоположение на офиса кв. Витоша

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Изготвяне и подреждане на първични счетоводни документи за последващо осчетоводяване от счетоводна къща.

Писане на платежни нареждания

Издаване на фактури

Следене, засичане и актуализиране на разчети с контрагенти

Проследяване на парични потоци и спомагане за подобряване на уплавленската отчетност

Обработка на служебни аванси

Взаимодействие с банки и други институции

Изготвяне на справки за мениджмънта

Опертивна работа свързана с ежедневните финансови операции на фирмата

Електронно банкиране

Отговорност за своевременно подаване на информацията към счетоводната къща

Вкарване на фактури и следене на ДДС

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на сходна позиция оперативен счетоводител поне 1 години,

сериозно предимство е опитът в туроператоска фирма или чужда компания.

Висше счетоводно образование

Компютърна грамотност –EXCEL, INTERNET, WORD , предимствое познаването на програмата ПРОСИСТЕМС за фактури

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално;

Удостоверение 2277  от 19.05.2017