Търси
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

валидна до 31.01.2018

Търсим за свой клиент вносител на машини
Търсим опитен оперативен счетоводител, който да може да изготвя първични счетоводни документи, да осчетоводява доставки и продажби, да издава фактури, пише платежни нареждания и да работи под ръководството на главен счетоводител. Ако вие имате опит на подобна позиция, работите добре на компютър, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на електронната поща.
Предлагаме ви много добро заплащане,1200 нето  изпитателен срок 6 м, трудов договор работно време от 9-17 местоположене на офиса кв Гео Милев
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Осчетоводяване на доставки и продажби
Издаване на фактури, следене, засичане на салда на доставчици и клиенти
Следене на складови наличности, изготвяне на справки в Ексел
Опертивна работа свързана с ежедневните финансови операции на фирмата
Осчетоводяване на каса и банка
Изготвя ТРЗ ведомости и заплати
Администрира персонал – болнични, отпуски декл 1 и 6
Работа с електронно банкиране и електронен подпис
Други административни задлъжения
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на сходна позиция оперативен счетоводител поне 1 години,
сериозно предимство е опитът в търговска и/или производствена компания.
Висше счетоводно образование
Компютърна грамотност –счетоводна програма, Плюс минус,  много добър EXCEL, INTERNET, WORD
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално;
Разрешително  №   2277 от 19.05.2017. Ще се свържем само с одобрените кандидати.