Търси
ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

валидна до 30.10.2017

Търсим за свой клиент фирма търговец на зърно

Търсим опитен оперативен счетоводител, който да може да изготвя първични счетоводни документи, да осчетоводява доставки и продажби, да издава фактури, пише платежни нареждания и да работи под ръководството на главен счетоводител
Ако вие имате опит на подобна позиция, работите добре на компютър и с ERP система, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на електронната поща. Предлагаме ви стартова  заплата 1300 лева, изпитателен срок 6 м, трудов договор работно време от 9-18 местоположение на офиса кв. Лозенец
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Осчетоводяване на доставки и продажби на зърно в ЕRP система навижън
Окомпректоване на документи по сделки – фактури, протоколи, декларации, кантарни бележки, товарителници
Издаване на фактури
Следене, засичане на салда на доставчици и клиенти
Следене на складови наличности
Изготвяне на справки в Ексел
Опертивна работа свързана с ежедневните финансови операции на фирмата
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
Опит на сходна позиция оперативен счетоводител поне 1 години,
сериозно предимство е опитът в търговска и/или производствена компания.
Висше счетоводно образование
Компютърна грамотност – ЕRP система Навижън или друга подобна, много добър  EXCEL, INTERNET, WORD
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално;
Разрешително № 2277  от  19.05. 2017. Ще се свържем само с одобрените кандидати.