Търси
ОРГАНИЗАТОР РАБОТА С КЛИЕНТИ

валидна до 31.01.2019

Търсим за свой клиент фирма, която се занимава с преводи, дублиране и озвучаване на филмови продукции

ОРГАНИЗАТОР работа с клиенти

Търсим опитен офис организатор, който умее добре да координира и организира ежедневната офис работа, общува с клиенти по телефона и лично, пише и говори на правилен български език. Ако нашето предложение ви интересува моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на E-mail.

Предлагаме ВИ  заплащане от 1000 лева чисти, трудов договор, пълно осигуряване, безплатен обяд, работа от понеделник до петък от 9-17,30.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Води кореспонденция с клиенти

Осигурява административно офиса.

Подпомага работа на останалите служители в офиса

Следи работния график и проекти, информира се за ежедневните дейности по текущите проекти.

Дава информация   за текущите проекти и осигурява връзката между останалите служители.

Изготвя оферти към клиенти, приемо предавателни протоколи, за всички влизащи и излизащи от фирмата касети, флашки, външни хард дискове и други носители.

Предостява и следи за подписването на договори за извършена дейност от външни – преводачи, тон режисьори, монтажисти и др.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

опит на подобна или сходна позиция е сериозно предимство

отлични компютърни умения – EXCEL, WORD, INTERNET,  добрия английски е предимство

качества:организираност, екипност, аналитичност, общителност, умения за работа с клиенти.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително.

 Лиценз № 2277 от  19.05.2017г.