Търси
ПРЕВОДАЧ/КА с английски език

валидна до 31.01.2018

Търсим за свой клиент строителна компания
ПРЕВОДАЧ /КА с  английски език

Търсим опитен и организиран преводач от и на  английски език, който ще превежда писмено и говоримо документи, договори  и при срещи на управителя с клиенти и инвеститори. Ако Вие притежавате подходящо образование, опит на подобна позиция, много добра езикова култура на български и английски език, моля изпратете ни ваша работна автобиография  и  актуална снимка на електронната ни поща.
Предлагаме ви  трудов договор, осигуряване, пълен работен ден,
много добро заплащане и условия на труд.
ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Писмени и устни  преводи от английски на български език и обратно;
Преводи на документи – договори, оферти, друга административна документация.
Преводи при срещи и преговори с клиенти
ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на подобна позиция поне 1 г
Подходящо образование ;
Много добро владеене на английски език- писмено и говоримо свободно;
Правилен български език и умения за писане;
Добра езикова култура;
Компютърна грамотност- работа с текстообработващи програми и Интернет;
Организираност, балансираност, конфидициалност, умения за работа с хора;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално;
Удостоверение № 2277 от 19.05.2017 г.