Търси
ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР

валидна до 31,04,2019

 Търсим за наш клиент вносител на медицински консумативи и лабораторна техника

Търсим опитен продуктов мениджър на лабораторна апаратура, който умее да управлява няколко марки, да преговаря с доставчици и клиенти. Ако вие притежавате съотвения професионален опит, владеете английски език на добро ниво  и желаете да работите в стабилна и сигурна работна среда моля изпратете ни ваша професионална автобиграфия на електронната ни поща.

Нашия клиент ви предлага отлично заплащане – основна заплата и бонусна схема, ваучери за храна, служебен автомобил, телефон, трудов договор и пълно осигуряване. Възможности за професионално развитие, посещаване  и обучение директно при  доставчиците на марките, участия в международни панаири и изложения.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДАЧИ

Поддържа и преговаря с доставчиците на съответните марки апаратура

Поръчва необходимата техника от доставчиците за директни клиенти – болници и медицински заведения

Изготвя оферти и договори към стари и нови клиенти

Търси нови клиенти и марки за продажба на българския пазар

Работи в сътрудничество със сервизни специалисти

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция в същата или сходна дейност

Много добър англисйки език писмен и говорим, компютърна грамотност, шофьорска книжка,

Качества и умения: аналитичност, организираност, умения за работа с клиенти и преговаряне, административни умения, екипност, умения за работа с хора, за постигане на цели,

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.