Търси
СЕРВИЗЕН ИНЖЕНЕР МЕДИЦИНСКА ТЕХНИКА

валидна до 31.01.2019

Търсим за наш клиент фирма за медицинско консумативи и оборудване

Търсим опитен и организиран инженер медицинска техника , който инсталира, пуска и сервизира машини и апарати за клинична лаборатория, прави профилактика и и ги поддържа гаранционно и извън гаранционно.

Предлагаме Ви стабилна работна среда, в която да използвате ефективно своите умения и знания. Възможности за постояннно обучение тук и в чужбина, за сервизиране на внесените апарати.  Трудов договор със срок на изпитване 6 м, 1500 нетна заплата ваучери за храна, пълно осигуряване, работа от понеделник до петък с работно време от 8.30 до 17ч.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

Инсталира и пуска в експлоатация машини и апарати за клинична лаборатория

Поддрържа и сервизира гаранционно и извънгаранционно тези апарати

Посещава на място клиентите, когато повредата не може да се отстрани дистанционно

Обучава клиенти  на място за работа с апарати и маши

Чести пътувания в командировка

Поръчва резервни части от доставчиците

Дава консултации по телефона на клиенти за отстраняване на по малки проблеми

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на подобна позиция поне 2 г  в сходна  или същата вид дейност

Подходящо  висше техническо образование

Административни умения и организационни умения;

Много добра компютърна грамотност (WORD, EXCEL, INTERNET);

Английски език – добро писмено и говоримо ниво – преминава специализирани обучения от доставчиците за поддръжка и ремонт на внесените апарати у нас и в чужбина.

Технически умения за ориентиране в схеми, упътвания и друга съпътстваща машините документация.

Умения за работа с клиенти и тъпеливост в обясненията към клиенти

Всички кандидатури, ще бъдат разглеждани строго конфидициално при спазване на изискванията на регламенти и местно законодателство. Разрешително 2277 от 19.05.2017