Търси
СПЕЦИАЛИСТ ТРЗ

валидна до 30.07.2017

Търсим за свои клиент счетоводна къща

Специалист ТРЗ

Търсим опитен счетоводител ТРЗ, който може да обработва до 200 човека персонал в различни фирми. Ако вие притежавате професионален опит като ТРЗ, познавате много добре нормативната база и желаете да работите в счетоводна къща моля изпратете ни ваш професионална автобиография на електронната ни поща. Предлагаме ви трудов договор, пълно осигуряване стартова заплата 1000 лева чиста, 5 дневна работна седмица. Местоположение на работното място в близост до последната спирка на тролей № 2 кв. Манастирски ливади.

ОСНОВНИ ЗАДЛЪЖЕНИЯ

Изчисляване на месечни ведомости за заплати на щат и сумарно изчисляване на работното време

Администриране на персонал – изготвяне на трудови договори, длъжностни характеристики, уведомления за регистрация и прекратяване на трудови договори, всички необходими документи за назначаване и освобождаване на персонал, допълнителни споразумения.

Поддържане на трудови досиета, издаване на служебни бележки и удостоверения.

Изчисляване и подаване на болнични, документи за майчинство и други необходими документи към НОИ или НАП.

Други административни задължения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция поне 2 г

Икономическо образование

Много добра компютърна грамотност работи се на програма М Софт

Качества: организираност, умения за работа с цифри, подреденост, педантичност

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително.

разрешително № 2277от 19.05.2017