Търси
СУПЕРВАЙЗЪР ПРОДАЖБИ

Търсим опитен супервайзър продажби, който работи с ключови клиенти, следи пазара и промените в него, ръководи и обучава   екип от  четрима търговци. Ако вие притежавате опит на подобна позиция, активен шофьор сте и сте работили в продажбите, моля изпратете ваша професионална автобиграфия и актуална снимка на електронната ни поща.

Нашия клиент ви предлага основна заплата 1500 нето, пълно осигуряване, трудов договор бонусна схема, служебен автомобил, телефон и лаптоп.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Подпомага търсенето на  нови клиенти на търговците

Работи с ключови клиенти – взима заявки, изготвя договори и оферти

Следи плащания от клиенти

Обучава и въвежда новите търговци в работата.

Изготвя справки и отчети

Поставя месечните цели на екипа и следи за тяхното постигане

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна или сходна търговска позиция

Английски език добро ниво, отлична компютърна грамотност

Активен шофьор, категория В

Умения: умения за работа с хора и клиенти, продажбени умения, организираност, аналитичност, административни умения

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфидициално разрешително 2277 от 19.05.2017 г при спазване на законовите изисквания и регламенти.