Търси
СЪТРУДНИК ИНТЕРИОРЕН ДИЗАЙН

валидна до 31.03.2019

ТЪРСИМ за наш клиент вносител на мебели и интериорен текстил

ТЪРСИМ мотивиран човек с желание и усет за развитие в интериорния дизайн, който има опит на сходна или подобна позиция, умее да работи добре с AutoCAD, 3DS Max, MSOffice и желание за работа в тази сфера. Ако вие умеете да общувате добре с  клиенти, които идват в шоу рума,  архитекти, други интериорни дизайнери моля изпратете ни ваша професионална автобиграфия и снимка.

Нашия клиент ви предлага: трудов договор, пълно осигуряване, основна заплата 1200 бруто, бонуси обвързани с постигнатите резултати , работно време от 10-19 с почивен ден неделя и един ден през седмицата, местоположение на шоу рума идеален център бул. Патриарх Евтимий.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Професионално консултиране на клиентите относно продуктите, предлагани от фирмата – мебели и интериорен текстил

Изготвяне на оферти основна част от ежедневната работа

Изготвяне на спецификации и количествени сметки

Кореспонденция с доставчици и контрагенти по имейл и телефон

Обработка и контрол на поръчки

Изготвяне на интериорни проекти и визуализации

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция

Образование: архитектура или интериорен дизайн е сериозно предимство

Отлична компютърна грамотност: AutoCAD, 3DS Max, MSOffice

Отлични комуникативни и презентационни умения

Твореческо мислене и  усет към дизайнa

Отговорност и положително мислене и отношение към работа и клиентите

Добър писмен и говорим английски език

 Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на всички законови изисквания и регламенти. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Удостоверение № 2277 от 19.05.2017.