Търси
СЪТРУДНИК ОПЕРАТИВНИ ДЕЙНОСТИ ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИ

валидна до 30.09.2020

Търсим за свой клиент  фирма вносител на  ергономични офис столове и офис оборудване

Търсим позитивен мотивиран човек, който желае да работи в представителен магазин  на търговска фирма има умения за общуване с клиенти, технически умения за сглобяване и излагане на офис столовете  и е активен шофьор.

Ако вие притежавате сходни на тези умения и опит, моля изпратете ваша професионална снимка и автобиография на електронната ни поща.

Нашият клиент ви предлага трудов договор пълно осигуряване стартова заплата 1100 лв нетна местоположение на работното място булевард Цариградско шосе близост до метростанцията

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Приема стока в шоурума и контролира приемането на изделията, които идват от внос в склада на фирмата.

Подготвя стоката за експедиране към клиенти

Извършва доставки до клиенти на мостри за тест и на поръчки,  изискващи директна доставка

Отговаря за монтажа и техническата обезпеченост на клиентските поръчки

Посещава клиенти при необходимост от техническа консултация или отстраняване на възникнали проблеми

Следи за правилното подреждане на артикулите в шоурума и добрия им външен вид

Консултира клиенти на място в шоурума при избор на артикули

Комуникира с доставчици и логистични партньори

Следи за наличностите и подава заявки за зареждане в шоурума

Сглобява и монтира изделия

 ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна или сходна позиция

 Активен шофьор и умения за шофиране в София

Отлична компютърна грамотност,  технически умения за работа с инструменти при сглобяване на изделията. Умения за общуване с клиенти

Качества: организираност, общителност, екипност, желание за работа.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.