Търси
СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ и работа с ключови клиенти

Търсим за свой клиент вносител на столове и офис мебели

Търсим опитен сътрудник продажби, който умее добре да работи с  клиенти по телефона и при срещи в шоурум. Ако вие имате  опит на подобна позиция, притежавате отлични умения за работа с компютър, и сте любезни и убедителни, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на E-mail.
Предлагаме ВИ  стартово заплащане 1550 лева бруто, пълно осигуряване, бонусна схема, трудов договор работно време от 9-18, , местоположение на офиса бул Цариградско шосе близо до метростанцията.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Осъществява комуникация с клиенти в България по телефона и чрез уеб приложението за директна писмена връзка (live chat) по отношение на постъпили запитвания  и поръчки.
Консултира клиенти при избора им на артикули и изготвя търговски предложения.
Следи за удовлетвореността на клиентите на фирмата и за тяхната информираност относно актуалните промоционални кампании.
Изготвя документи при обслужването на продажбите.
Подава поръчки към доставчици и координира навременното им получаване от клиентите.
Съдейства при консултирането на клиенти в шоурума на фирмата

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА
опит на подобна или сходна позиция в директни продажби поне 1 г
отлични компютърни умения – EXCEL, WORD, INTERNET,  свободно владеене на  английски писмено и говоримо на добро ниво.
Умения за работа с цифри
Умения за работа в екип, разпределяне на работата, положително отношение.

КАЧЕСТВА: общителност, умения за работа с клинети, организираност, екипност, аналитичност.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително.
 Удостоверение  № 2277  от 19.05.2017г.