Търси
СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ и работа с ключови клиенти

валидна до 31.01.2019

Търсим за свой клиент вносител на столове и офис мебели

 Търсим опитен сътрудник продажби, който умее добре да работи с  клиенти по телефона и при срещи в шоурум. Ако вие имате  опит на подобна позиция, притежавате отлични умения за работа с компютър, и сте любезни и убедителни, моля изпратете ни работна автобиография и актуална снимка на E-mail. Предлагаме ВИ  стартово заплащане  основна заплата 1400 лева бруто, пълно осигуряване, бонусна схема, трудов договор работно време от 9-18,  местоположение на офиса бул. Цариградско шосе близо до метростанцията.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Осъществява комуникация с клиенти в България по телефона и чрез уеб приложението за директна писмена връзка (live chat) по отношение на постъпили запитвания  и поръчки.

Консултира клиенти при избора им на артикули и изготвя търговски предложения.

Следи за удовлетвореността на клиентите на фирмата и за тяхната информираност относно актуалните промоционални кампании.

Изготвя документи при обслужването на продажбите.

Подава поръчки към доставчици и координира навременното им получаване от клиентите.

Съдейства при консултирането на клиенти в шоурума на фирмата

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

 опит на подобна или сходна позиция в директни продажби поне 1 г

отлични компютърни умения – EXCEL, WORD, INTERNET,   владеене на  английски писмено и говоримо на добро  ниво е предимство.

Умения за работа с цифри

Умения за работа в екип, разпределяне на работата, положително отношение

КАЧЕСТВА: общителност, умения за работа с клинети, организираност, екипност, аналитичност,.

 Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително съгласно законовите изисквания. Удостоверение  № 2277  от 19.05.2017г.