Търси
Сътрудник продажби онлайн на медицински консумативи

валидна до 30.09.2020

Във връзка с разрастването на дейността на наш клиент

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Приемане на обаждания за консултация и поръчка по телефон и от електронния магазин

Обработване на документация по поръчки,  включително товарителници и поръчване на куриери.

Помощ за заделяне и оформяне на стоката за поръчката и изплащане

Работа съвместно със склада  със складова  програмата за проследяване на наличности и поръчка на количества от него

Работа по сайта за  обявяване на портфолиото, наличности, цени, въвеждане на промоции.

Сътрудник продажби в онлайн магазин за медициниски изделия

Нашия клиент ви предлага: трудов договор, пълно осигуряване стартова основна заплата 1300 чисти лева, ваучери за храна, работно време от 8 до 17 от понеделник до петък. Местоположение на работното място Младост 1

Търсим опитен позитивен човек, който има желание да работи в  онлайн магазин за медицински консумативи. Ако вие имате  сходен опит, в електронен магазин,  работите  добре на компютър и умеете  да общувате с клиенти по телефона. Моля изпратете ни вашата професионална автобиография и актуална снимка на електронната поща

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА

ОПИТ НА ПОДОБНА ИЛИ СХОДНА позиция в електронен магазин, сериозно предимство е опит в продажбата на медицински консумативи и изделия

Много добра компютърна грамотност – опит в работата със складова програма и EXCEL.

Умения за работа с цифри и клиенти.

Качества: организираност, аналитичност, общителност, екипност, резултатна ориентираност.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на всички законови изисквания и регламенти. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Удостоверение № 2277 от 19.05.2017.