Търси
СЪТРУДНИК РАБОТА С КЛИЕНТИ на телефон

валидна до 30.11.2019

ТЪРСИМ ЗА СВОЙ КЛИЕНТ

Търсим отговорни, мотивирани хора, които искат да работят в център за обслужване на клиенти. Ако вие имате компютърна грамотност, обичате да говорите по телефон и умеете да общувате с клиенти моля изпратете ни ваша професионална автобиграфия и снимка на електронната ни поща.

Нашия клиент ви предлага работа от понеделник до петък от 9 до 18, пълно осигуряване стартова заплата основна 1000 лв бруто, бонусна ситема, работното място се намира в центъра.

ОСНОВНИ ЗАДЛЪЖЕНИЯ

Прозвънява и напомня на неизправни длъжници за дължимите вноски по техните кредити.

Дава информация по телефон и имейл за възможните начини за плащане

Спазва етичните норми и стандарти на поведение при комуникация с клиенти

Други административни задължения

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на подобна позиция би би сериозно предимство

Много добра компютърна грамотност EXCEL INTERNET бази данни

Правилен български език

Качества и умения: организираност, любезност, административни умения, безпристрастност, умения за работа с клиенти, умения за работа в стресова среда

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфидициално разрешително 2277 от 19.05.2017 г при спазване на законовите изисквания и регламенти.