Търси
ТЕХНИК ГАЗОВИ ИНСТАЛАЦИИ

валидна до 24.05.2022

СПЕЦИАЛИСТ ИНСТАЛАЦИИ И СЕРВИЗНО ОБОРУДВАНЕ

Търсим за наш клиент техническа фирма за изграждане, сервиз  и автоматизация на петролни бази и автоцистерни за горива

Търсим опитен техник, който има техническа компетентност, да сервизира и инсталира газови инсталации.

Нашия клиент ви предлага трудов договор чиста заплата 2000, служебен автомобил при командировки в страната, които се плащат по наредбата за командировки.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Сревизира газово оборудване на  колонки за газ на бензиностанции.
Инсталира газово оборудване
Води документация за извършените ремонти
Често пътува в командировки в страната

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

Опит на сходна позиция поне 1 г, техническо образование, .
Шофьорска книжка категория В активен шофьор

Качества: организираност, отговорност, прецизност, ехнически умения за работа с инструменти

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.