Търси
ТРЗ СПЕЦИАЛИСТ

валидна до 20.04.2021

За наш клиент счетоводна къща търсим

КАКВО ЩЕ ТРЯБВА ДА ПРАВИТЕ?

Изчисляване на месечни ведомости за заплати на щат и сумарно изчисляване на работното време

Администриране на персонал – изготвяне на трудови договори, длъжностни характеристики, уведомления за регистрация и прекратяване на трудови договори, всички необходими документи за назначаване и освобождаване на персонал, допълнителни споразумения.

Поддържане на трудови досиета, издаване на служебни бележки и удостоверения.

Изчисляване и подаване на болнични, документи за майчинство и други необходими документи към НОИ или НАП.

Други административни задължения

ТРЗ специалист

Търсим опитен счетоводител ТРЗ, който може да обработва до 200 човека персонал в различни фирми. Ако вие притежавате професионален опит като ТРЗ, познавате много добре нормативната база и желаете да работите в счетоводна къща моля изпратете ни ваша професионална автобиография на електронната ни поща.

Нашия клиент ви предлага: трудов договор, пълно осигуряване стартова заплата 2000 лева бруто, 5 дневна работна седмица. Местоположение на работното място бул. България

ПЪРВОНАЧАЛНИТЕ ИНТЕРВЮТА ЩЕ СЕ ПРОВЕДАТ ОН-ЛАЙН по вайбър или друго средство за комуникация.

КАКВО ВИ ПРАВИ ДОБЪР КАНДИДАТ

Опит на подобна позиция поне 2 г

Икономическо образование

Много добра компютърна грамотност работи се на програма М Софт

Качества: организираност, умения за работа с цифри, подреденост, педантичност

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани индивидуално и поверително при спазване на законовите регламенти и изисквания.

разрешително № 2277от 19.05.2017