Търси
ЕДИНСТВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

валидна 20.02.2024

Търсим за свои клиент счетоводна къща

 Търсим отговорен, самостоятелен счетоводител, който да може да работи  и приключва сам, търговски фирми.

Нашия клиент ви предлага  трудов договор, нетна заплата 2000 лева, ваучери за храна 200 лв, бонуси при проверки, ревизии и годишно приключване. Ако нашето предложение ви се струва приемливо моля изпратете професионална на електронната ни поща

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДАЧИ:

Осчетоводяване  и цялостно приключване на фирми.
Осчетоводяване на каса и банка
Изготвяне на ведомости, ТРЗ, декларация 1 и 6, осчетоводяване на болнични и отпуски. Подаване на данни с електронен подпис
Осчетоводяване и подаване на ДДС ВОП И ВОД
Електронно банкиране, текущо отчитане на банка и каса
Осчетоводяване на текущи счетоводни операции, ревизии.
Подаване и подписване на отчети, декларации и други необходими счетоводни докумнти

НЕОБХОДИМИ ОПИТ И УМЕНИЯ ЗА ТАЗИ ДЛЪЖНОСТ

Висше или средно образование специалност Счетоводство и контрол.
Да имате опит на подобна позиция поне 2 г
Да имате приключени поне 2 финасови години с изготвяне на годишна декларация, баланс ОПР и др. и подаването им в НАП.
Да сте преминавали през  ревизии за ДДС
 Работите с компютърни счетоводни програми, предимство е Микроинвест Делта и ТРЗ .
Познания и приложения на счетоводните стандарти, МСС и данъчното законодателство.
Много добра компютърна грамотност – EXCEL, WORD, INTERNET

 Качества:  екипност, умения за работа с цифри, аналитичност, подреденост, усет към детайлите, изпълнителност, умения за спазване на срокове.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на всички законови изисквания и регламенти. Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Разрешително №  2277  от  19.05.2017 г