Търси
СЪТРУДНИК продажби и логистика с английски език

валидна до 20.02.2024

СЪТРУДНИК ПРОДАЖБИ И ЛОГИСТИКА  С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК

Т
Сътрудник продажби и логистика с английски език
Търсим за свои клиент вносител на семена за зеленчуци и земеделски производител

Търсим опитен, организиран търговски асистент, който умее да води кореспонденция с чужди партньори и доставчици, може да проследява поръчки и плащания наясно е с транспортната логистика и може и знае как да организира транспорта на дадена поръчка.
Нашия клиент ви сигурна, стабилна работна среда, в която да можете да използвате своите умения и знания, стартова заплата от 2500-3000 лева нето, трудов договор 6 месечен изпитателен срок. Ако вие владеете свободно английски език писмено и говоримо, имате опит на подобна позиция и желаете да работите в малка фирма, но с добър и сплотен екип, не се страхувате да поемате отговорности моля изпратете ни  ваша автобиография и актуална снимка.

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
Води кореспонденция на български и английски език.
Следи за придвижването на доставките от склада на  доставчика, през транспорта до доставянето на клиента.
Организира и координира транспорта на стоките в страната и извън България.
Обработва докмуенти по внос и износ
Осигурявате административната работа в офиса.
Търси и съпоставя оферти на нови доставчици
Изготвя оферти и договори с клиенти и доставчици
Други административни задължения.

НЕОБХОДИМИ КАЧЕСТВА И УМЕНИЯ
 Много добро владеене на Английски език – писмено и говоримо свободно;
Компютърна грамотност – WORD, EXCEL, INTERNET компютърна мрежа, складова програма.
Умения за работа със скенер и офис техника копир, факс, телефонна централа.
Опитът на подобна административна позиция поне 2 г във външно търговска фирма фирма
Организаторски умения, комуникативност, желание за работа и обучение;

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на законовите регламенти и изисквания;

Разрешително №  2277  от  19.05.2017 г.