Търси
СЪТРУДНИК РЕГИСТРАТУРА

валидна до 23.02.2024

Търсим

Търсим общителен, приветлив човек с много добра компютърна грамотност, който работи на регистратура в медицински център.Нашия клиент ви предлага трудов договор, пълно осигуряване стартова заплата за изпитателния срок 1500 нето. Работи се на 8 часови смени, втора смяна приключва в 19.30.Работи се с медицински софтуер Джой стик. Местоположение на медицинския център Студентски градМоля изпратете ваша професионална автобиография на електронната ни поща. .

Основни служебни задължения

ОСНОВНИ СЛУЖЕБНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ Регистрира пациенти в системата, само основни данни за клиентаПриема плащания в брой и  с картаИздава фактури чрез програмата, на база въведеното от лекаря, за направените прегледи.Създава  дневен отчет за каса и програма.

ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ ДЛЪЖНОСТТА Отлична компютърна грамотностЖелание за работаПодреденост, търпеливост,Любезно отношение към клиентите Качества: организираност, общителност, способности за работа с цифри,Бързина и фокус на внимание Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално при спазване на изискванията на закони и регламенти; Ще се свържем само с одобрените кандидати.Разрешително  №   2277 от 19.05.2017.     .

СЪТРУДНИ РЕГИСТРАТУРА

Търсим за наш клиент